मिति २०७२ साल कार्तिक १५ गते क्याम्पस संचालक समितिको निर्णय अनुसार निर्माण गरिएका विभिन्न उप–समितिहरुः

 

  • निर्माण समिति

;+of]hs – >L ?b|nfn s+8]n

;b:o – >L nf]sgfy nfld5fg]

;b:o – >L gf/fo0fk|;fb kGt

;b:o – >L z’idf vgfn

;b:o ;lrj– SofDk; k|d’v

 

  • अनुगमन तथा मुल्याङ्कन समिति

;+of]hs – >L x]d/fh sf]O/fnf

;b:o – >L ;’ldqf vgfn

;b:o – >L ?Sdfut zdf{

;b:o – Sof=;+=;= cWoIf -kb]g_

;b:o ;lrj– SofDk; k|d’v

 

  • जग्गा व्यवस्थापन समिति

;+of]hs – >L lji0f’k|;fb e’;fn

;b:o – >L dx]Gb| kf]v|]n

;b:o – >L lrGtfd0fL kf}8]n

;b:o – Sof=;+=;= cWoIf -kb]g_

;b:o ;lrj– SofDk; k|d’v

 

  • श्रोत व्यवस्थापन समिति

;+of]hs – >L gf/fo0fk|;fb ltldlN;gf

;b:o – >L ef]h/fh bfxfn

;b:o – >L ;’/h u’?ª

;b:o – >L 3gnfn ;fksf]6f

;b:o – >L dfgaxfb’/ ;’gf/

;b:o – >L efg’eQm rfkfufO{

k|f=;+=;efklt – >L lji0fk|;fb Gof}kfg]

k|f=k|ltlgw – >L /fdrGb| kf]v|]n

s=k|ltlglw – >L l8NnLk|;fb s+8]n

p=af=;+3 – cWoIf jf k|ltlglw

:j=lj=o’= – ;efklt jf k|ltlglw

g=kf= – sfo{sf/L k|d’v jf k|ltlglw

;b:o ;lrj– SofDk; k|d’v

 

  • क्याम्पस सेवा आयोग

संयोजक – श्री एक नारायण शर्मा अधिकारी (अध्यक्ष क्या.सं.स.)

सदस्या – श्री टंकप्रसाद अर्याल (सदस्य क्या.सं.स.)

सदस्य – श्री शालिकराम भट्टराई (सदस्य क्या.सं.स.)

सदस्य – विषय विज्ञ

सदस्य सचिव – क्याम्पस प्रमुख

 

  • छात्रवृति व्यवस्थापन समिति

संयोजक – श्री विष्णुप्रसाद न्यौपाने (स. क्याम्पस प्रमुख)

सदस्य – श्री बालाकृष्ण काफ्ले (ज्इम् व्यवस्थापन)

सदस्य – श्री झवबहादुर सुनार (ज्इम् मानविकी विभाग)

सदस्य – श्री इश्वर चापागाई (ज्इम् शिक्षा विभाग)

सदस्य – श्री राजेन्द्र के.सी. (प्राध्यापक प्रतिनिधि)

 

 

  • प्रागिक समिति

संयोजक – श्री गुरुप्रसाद सुवेदी (क्याम्पस प्रमुख)

सदस्या – श्री विष्णुप्रसाद न्यौपाने (स. क्याम्पस प्रमुख)

सदस्य – श्री बालाकृष्ण काफ्ले (ज्इम् व्यवस्थापन)

सदस्य – श्री झवबहादुर सुनार (ज्इम् मानविकी विभाग)

सदस्य – श्री इश्वर चापागाई (ज्इम् शिक्षा विभाग)

सदस्य – श्री राजेन्द्र के.सी. (प्राध्यापक प्रतिनिधि)

सदस्य – श्री डिल्लीप्रसाद कंडेल (कर्मचारी प्रतिनिधि)

 

  • खरिद समिति

संयोजक – श्री रुकमागत शर्मा

सदस्य – श्री टंकप्रसाद अर्याल

सदस्य – श्री विष्णुप्रसाद न्यौपाने

सदस्य – श्री डिल्लीप्रसाद कंडेल

सदस्य सचिव– श्री गुरुप्रसाद सुवेदी

 

  • ट्रेसर कमिटि

संयोजक – श्री रामचन्द्र पोख्रेल

सदस्य – श्री विष्णुप्रसाद न्यौपाने

सदस्य – श्री बलकृष्ण काफ्ले

सदस्य – श्री झवबहादुर सुनार

सदस्य – श्री इश्वर चापागाई

सदस्य – श्री राजेन्द्र के.सी.

 

  • उच्च शिक्षा सुधार परियोजना कार्यान्वयन समिति

संयोजक – श्री बालाकृष्ण काफ्ले

सदस्य – श्री झवबहादुर सुनार

सदस्य – श्री इश्वर चापागाई

सदस्य – श्री डिल्लीप्रसाद कंडेल

सदस्य – श्री विश्वराज पाण्डे

 

  • आन्तरिक परीक्षा समिति

संयोजक – श्री विष्णुप्रसाद न्यौपाने (सभापति, प.क्या.प्रा.संघ इकाई समिति)

सदस्य – श्री बालाकृष्ण काफ्ले (ज्इम् व्यवस्थापन)

सदस्य – श्री झवबहादुर सुनार (ज्इम् मानविकी विभाग)

सदस्य – श्री इश्वर चापागाई (ज्इम् शिक्षा विभाग)